KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14176580
nr 1417 6580
Skulptur
Rick Jones. Signerad, daterad 1984, Lergods med tillhörande boa, "Lola". Höjd: 54 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:57:23
1.000 kr
3.000 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)